Aarhus University

Afdeling Institut for Kemi: Afdeling

Staff    Research groups    Find person    Log in   



Organisk kemi - Organisk Nanokemi (CDNA) (gr. 106) (Kurt Gothelf)


Navn

Stilling

Email

Kontor

Telefon

Mette Riis Bakke Bakke, Mette Riis Ph.d.-studerende, del A m.bakke@inano.au.dk 1590-328
Kurt Vesterager Gothelf Gothelf, Kurt Vesterager Professor kvg@chem.au.dk 1590-326 87 15 59 52
Rikke Asbæk Hansen Hansen, Rikke Asbæk Bachelorstuderende 201409665@post.au.dk Nanohuset uspecifik
Malthe  Hansen-Bruhn Hansen-Bruhn, Malthe Ph.d.-studerende, del B mhb@inano.au.dk 1590-330 87 15 67 54
Linette Brøndum Iversen Iversen, Linette Brøndum Studentermedhjælp linette@inano.au.dk Nanohuset uspecifik
Inge Brink Reuss Kristensen Kristensen, Inge Brink Reuss Bachelorstuderende 201406618@post.au.dk Nanohuset uspecifik
Josephine  Josephine  Madsen Madsen, Josephine Josephine Bachelorstuderende 201408715@post.au.dk Nanohuset uspecifik
Anders  Märcher Märcher, Anders Specialestuderende 201304005@post.au.dk Nanohuset uspecifik
Helle  Martinussen Martinussen, Helle Specialestuderende 201304003@post.au.dk Nanohuset uspecifik
(Thuy) Jane Dinh Nguyen Nguyen, (Thuy) Jane Dinh Ph.d.-studerende, del B thjn@inano.au.dk 1590-330
Thorbjørn Birger Nielsen Nielsen, Thorbjørn Birger Ph.d.-studerende, del A tbn@inano.au.dk 1590-332
Line Debois Frejlev Nielsen Nielsen, Line Debois Frejlev Ph.d.-studerende, del B debois@inano.au.dk 1590-330 87 15 67 54
Karina Sunds Nielsen Nielsen, Karina Sunds Specialestuderende 201205420@post.au.dk Nanohuset uspecifik
Nanna Louise Nielsen Nielsen, Nanna Louise Specialestuderende 201303995@post.au.dk Nanohuset uspecifik
Samuel Kjærsgaard  Pedersen Pedersen, Samuel Kjærsgaard Ph.d.-studerende, del A skp@inano.au.dk 1590-348
Alexander  Sandahl Sandahl, Alexander Ph.d.-studerende, del B asandahl@inano.au.dk 1590-328
Mads Koch Skaaning Skaaning, Mads Koch Studentermedhjælp mskaanning@inano.au.dk Nanohuset uspecifik
Mikkel Bach Skovsgaard Skovsgaard, Mikkel Bach Ph.d.-studerende, del B m.bach@inano.au.dk 1590-322 87 15 67 48
Jesper Vinther Sørensen Sørensen, Jesper Vinther Postdoc jvinther@inano.au.dk 1590-332 87 15 67 56

Send en mail til Organisk kemi - Organisk Nanokemi (CDNA) (gr. 106) (Kurt Gothelf)