Aarhus University

Afdeling Institut for Kemi: Afdeling

Staff    Research groups    Find person    Log in   



Organisk kemi - Center for Katalyse (gr. 109) (Karl Anker Jørgensen)


Navn

Stilling

Email

Kontor

Telefon

Andreu Vidal Albalat Albalat, Andreu Vidal Postdoc avidal@chem.au.dk 1513-529
billede mangler Barløse, Casper Larsen Ph.d.-studerende, del A clb@chem.au.dk
billede mangler Blom, Jakob Ph.d.-studerende, del B blom@chem.au.dk 1513-529
billede mangler Christensen, Mette Louise Bachelorstuderende
Vasco  Corti Corti, Vasco Gæste-ph.d.-studerende vasco.corti@chem.au.dk 1513-523
Jeanette  Dandanell Dandanell, Jeanette AC korrespondent jda@chem.au.dk 1511-221 87 15 59 45
Bjarke Skyum Donslund Donslund, Bjarke Skyum Postdoc donslund@chem.au.dk 1513-530 87 15 59 61
Jeremy  Erickson Erickson, Jeremy Postdoc jeric@chem.au.dk 1513-530
billede mangler Espe, Marcus Bachelorstuderende
Maxime  Giardinetti Giardinetti, Maxime Postdoc 1513-519
Niels Østergaard Hammer Hammer, Niels Østergaard Ph.d.-studerende, del A hammer@chem.au.dk 1513-530
Lise  Ibsen Ibsen, Lise Specialestuderende lise.ibsen@post.au.dk
billede mangler Iversen, Marc Bachelorstuderende
billede mangler Jakobsen, Joakim Bøgelund Bachelorstuderende
Kamilla Søndergaard Jessen Jessen, Kamilla Søndergaard Studenterstudievejleder studievejleder.kemi@au.dk
billede mangler Jørgensen, Julie Specialestuderende 201205541@post.au.dk
Karl Anker Jørgensen Jørgensen, Karl Anker Professor kaj@chem.au.dk 1513-521
Danny Kaare Bech  Jørgensen Jørgensen , Danny Kaare Bech Ph.d.-studerende, del A kaare705@chem.au.dk 1513-519 40 83 15 94
billede mangler Lauridsen, Vibeke H. Ph.d.-studerende, del B vibeke88@chem.au.dk 1513-523
billede mangler Leth, Lars Astrup Ph.d.-studerende, del B lleth@chem.au.dk 1513-530
billede mangler Li, Yang Ph.d.-studerende, del B yangli@chem.au.dk 1513-529
Michael  Madsen Madsen, Michael Studenterstudievejleder
billede mangler Mønsted, Sofie Manjul Nørgaard Bachelorstuderende 327971@post.au.dk
billede mangler Nielsen , Rune Specialestuderende 20117661@post.au.dk
billede mangler Næsborg, Line Dahl Ph.d.-studerende, del B linen@chem.au.dk 1513-529
Teresa  Palazzo Palazzo, Teresa Postdoc tapalazzo@chem.au.dk 1513-519
billede mangler Paz, Bruno Matos Ph.d.-studerende, del B Brunompaz@chem.au.dk 1513-529
Gabriel José Reyes Rodriguez Reyes Rodriguez, Gabriel José Postdoc gjr@chem.au.dk 1513-523
Christian  Sibbersen Sibbersen, Christian Postdoc sibbersen@forensic.au.dk 1513-519 87 15 53 68
billede mangler Thøgersen, Mathias Kirk Ph.d.-studerende, del A 201303770@post.au.dk

Send en mail til Organisk kemi - Center for Katalyse (gr. 109) (Karl Anker Jørgensen)