Aarhus University

Afdeling Institut for Kemi: Afdeling

Staff    Research groups    Find person    Log in   



Organisk kemi - Bioorganisk kemi (gr. 103) (Henrik Helligsø)


Navn

Stilling

Email

Kontor

Telefon

billede mangler Andersen , Sofie Meng Specialestuderende sofiemeng@gmail.com 1512-416
Christinne  Hedberg Hedberg, Christinne Ph.d.-studerende, del B chedberg@chem.au.dk 1512-424
Simon Sand Hedegaard Hedegaard, Simon Sand Specialestuderende 201205755@post.au.dk 1511-416
Henrik  Helligsø Jensen Jensen, Henrik Helligsø Lektor hhj@chem.au.dk 1512-426
Steffan Kvist Kristensen Kristensen , Steffan Kvist Postdoc skk@chem.au.dk 1590-346 87 15 67 59
Julie  Kronborg Kronborg, Julie Bachelorstuderende j.kronborg@chem.au.dk
billede mangler Ozol, Mette Høiberg Bachelorstuderende mehoz@chem.au.dk 1511-416
billede mangler Pedersen , Line Friis Bachelorstuderende line_friis89@hotmail.com 1511-416
billede mangler Poulsen , Lulu Teressa Nygaard Bachelorstuderende lullux@chem.au.dk 1511-416
Søren Bülow Prisak Prisak, Søren Bülow AC TAP teknisk sbp@chem.au.dk 1512-227
billede mangler Rasmussen, Michelle Ricafranca Videnskabelig assistent Mrica@chem.au.dk 1511-411
billede mangler Sams , Philip Bachelorstuderende sams3522@chem.au.dk 1511-416
billede mangler Trinderup, Helle Himmelstrup Ph.d.-studerende, del A htrinderup@chem.au.dk 1512-424
billede mangler Underlin, Emilie Nærmølle Bachelorstuderende enu2010@chem.au.dk 1511-416

Send en mail til Organisk kemi - Bioorganisk kemi (gr. 103) (Henrik Helligsø)