Aarhus University

Afdeling Institut for Kemi: Afdeling

Staff    Research groups    Find person    Log in   



Teoretisk kemi - Biomodelling (Birgit Schiøtt/Frank Jensen)


Navn

Stilling

Email

Kontor

Telefon

Nils A.  Berglund Berglund, Nils A. Postdoc nab@chem.au.dk 1510-417 87 15 53 14
Anna Troya Bruguer Bruguer, Anna Troya Guest Researcher atb@chem.au.dk 1510-421
Mikkel  Christensen Christensen, Mikkel Ph.d.-studerende, del B mc@inano.au.dk 1510-421
Andrea  Coletta Coletta, Andrea Postdoc andrea.coletta@chem.au.dk 1510-417
Jose  Christian Flores Canales Flores Canales, Jose Christian Postdoc jose@chem.au.dk 1510-419
Anders Haagen Beck Frederiksen Frederiksen, Anders Haagen Beck Specialestuderende anders.hbf@post.au.dk 1510-419
Ian Heide Godtliebsen Godtliebsen, Ian Heide AC TAP teknisk ian@chem.au.dk 1513-419 93 50 87 86
Pin-Chia Jenny Hsu Hsu, Pin-Chia Jenny Postdoc 1510-417
Frank  Jensen Jensen, Frank Lektor frj@chem.au.dk 1510-413 87 15 59 08
Lisbeth Ravnkilde Kjølbye Kjølbye, Lisbeth Ravnkilde Ph.d.-studerende, del A lrk@chem.au.dk 1510-419
Kristina Birch kristensen kristensen, Kristina Birch Specialestuderende 20105586@post.au.dk
Lucy Kate Ladefoged Ladefoged, Lucy Kate Ph.d.-studerende, del B lucykate@inano.au.dk 1510-417 87 15 53 14
Francesco  Oliva Oliva, Francesco Gæste-ph.d.-studerende francesco.oliva@chem.au.dk 1510-417
Bianca  Peréz Peréz, Bianca Adjunkt bperez@eng.au.dk Nanohuset uspecifik
Pier Paolo Poier Poier, Pier Paolo Ph.d.-studerende, del A pier@chem.au.dk 1510-419
Birgit  Schiøtt Schiøtt, Birgit Professor birgit@chem.au.dk 1510-416 87 15 59 75
Siri  Søndergaard Søndergaard, Siri Postdoc ss@inano.au.dk 1510-417 87 15 53 14
Talia  Zeppelin Zeppelin, Talia Ph.d.-studerende, del B taliazeppelin@chem.au.dk 1510-419

Send en mail til Teoretisk kemi - Biomodelling (Birgit Schiøtt/Frank Jensen)