Aarhus University

Afdeling Institut for Kemi: Afdeling

Staff    Research groups    Find person    Log in   



Teoretisk kemi - Biomodelling (Birgit Schiøtt/Frank Jensen)


Navn

Stilling

Email

Kontor

Telefon

Nils A.  Berglund Berglund, Nils A. Postdoc nab@chem.au.dk 1510-417 87 15 53 14
Mikkel  Christensen Christensen, Mikkel Ph.d.-studerende, del B mc@inano.au.dk 1510-421
billede mangler Coletta, Andrea Postdoc andrea.coletta@chem.au.dk 1510-417
Jose  Christian Flores Canales Flores Canales, Jose Christian Postdoc 1510-419
billede mangler Gilka, Natalie Guest Researcher ngilka@chem.au.dk 1512-416
Ian Heide Godtliebsen Godtliebsen, Ian Heide AC TAP teknisk ian@chem.au.dk 1513-426 51 25 08 10
Pin-Chia Jenny Hsu Hsu, Pin-Chia Jenny Postdoc 1510-417
Frank  Jensen Jensen, Frank Lektor frj@chem.au.dk 1510-413 87 15 59 08
billede mangler Kjølbye, Lisbeth Ravnkilde Videnskabelig assistent
billede mangler kristensen, Kristina Birch Bachelorstuderende 20105586@post.au.dk
billede mangler Ladefoged, Lucy Kate Ph.d.-studerende, del B lucykate@inano.au.dk 1510-417 87 15 53 14
Kasper  Langgaard  Nielsen Nielsen, Kasper Langgaard Projektstuderende 201205573@post.au.dk
Pier Paolo Poier Poier, Pier Paolo Ph.d.-studerende, del A pier@chem.au.dk 1510-419
Birgit  Schiøtt Schiøtt, Birgit Professor birgit@chem.au.dk 1510-416 87 15 59 75
billede mangler Søndergaard, Siri Ph.d.-studerende, del B ss@inano.au.dk 1510-417 87 15 53 14
billede mangler Taylor, Peter Guest Researcher taylor@chem.au.dk 1512-416
Talia  Zeppelin Zeppelin, Talia Ph.d.-studerende, del B taliazeppelin@chem.au.dk 1510-419

Send en mail til Teoretisk kemi - Biomodelling (Birgit Schiøtt/Frank Jensen)