Aarhus University

Afdeling Institut for Kemi: Afdeling

Staff    Research groups    Find person    Log in   



Uorganisk kemi - Solid-State Chemistry (Martin Bremholm)


Navn

Stilling

Email

Kontor

Telefon

Martin  Bremholm Bremholm, Martin Lektor bremholm@chem.au.dk 1511-331 87 15 59 03
billede mangler Ehrenreich-Petersen, Emma Møller Projektstuderende emep@chem.au.dk
billede mangler Gallego del Rio, Aitor Gæste-ph.d.-studerende aitor.gallego@post.au.dk
Mads F. Hansen Hansen, Mads F. Bachelorstuderende
Louise Ring Jensen Jensen, Louise Ring Bachelorstuderende 201406498@post.au.dk
Simone Munkholm Kevy (tidligere Søndergaard-Pedersen) Kevy (tidligere Søndergaard-Pedersen), Simone Munkholm Ph.d.-studerende, del A simone@chem.au.dk
Camilla Hjort Kronbo Kronbo, Camilla Hjort Ph.d.-studerende, del A kronbo@chem.au.dk
Sarah Ursula  Stenner Mortensen Mortensen, Sarah Ursula Stenner Bachelorstuderende 201408839@post.au.dk
Christina Breth Nielsen Nielsen, Christina Breth Bachelorstuderende 201403935@post.au.dk
billede mangler Nielsen, Simon Helming Bachelorstuderende
Line Bilgrav Nielsen Nielsen, Line Bilgrav Specialestuderende 201304167@post.au.dk
Ahmad  Rinno Rinno, Ahmad Specialestuderende rinno@chem.au.dk 81 73 72 94
Steffan  Schmidt Schmidt , Steffan Specialestuderende steffan_schmidt@inano.au.dk
Marianne  Sommer Sommer, Marianne Sekretær sommer@chem.au.dk 1511-216 21 18 63 93
Andreas Munch Thiel Thiel, Andreas Munch Bachelorstuderende 201405477@post.au.dk
Laura  Wollesen Wollesen, Laura Bachelorstuderende 201408386@post.au.dk

Send en mail til Uorganisk kemi - Solid-State Chemistry (Martin Bremholm)