Aarhus University

Afdeling Institut for Kemi: Afdeling

Staff    Research groups    Find person    Log in   



Uorganisk kemi - Energikonverterende materialer (Mogens Christensen)


Navn

Stilling

Email

Kontor

Telefon

billede mangler Ahlburg , Jakob Voldum Ph.d.-studerende, del A jakob.ahlburg@inano.au.dk 1510-410
Henrik Lyder Andersen Andersen, Henrik Lyder Ph.d.-studerende, del B hla07@inano.au.dk 1511-318 87 15 53 38
Mogens  Christensen Christensen, Mogens Lektor mch@chem.au.dk 1512-318 87 15 53 39
billede mangler Davidsen, Theis Ian Bachelorstuderende
Anna Zink Eikeland (tidligere Mortensen) Eikeland (tidligere Mortensen), Anna Zink Ph.d.-studerende, del A annazink@chem.au.dk 1514-117
Pelle Gorm Ramskov Garbus Garbus, Pelle Gorm Ramskov Ph.d.-studerende, del A pg@inano.au.dk 1511-330
Frederik Holm Gjørup Gjørup, Frederik Holm Studenterstudievejleder fgjorup@chem.au.dk
Cecilia Pilar Granados-Miralles Granados-Miralles, Cecilia Pilar Postdoc granados@chem.au.dk 1511-330 87 15 53 67
Anne Kirstine  Herskind Herskind, Anne Kirstine Bachelorstuderende 201304416@post.au.dk
Sonja Lindahl Holm Holm, Sonja Lindahl Postdoc sonja@inano.au.dk
Jennifer  Hölscher Hölscher, Jennifer Guest Researcher j.hoelscher@chem.au.dk
Mathias  Mørch Mørch, Mathias Bachelorstuderende mmorch@chem.au.dk
Peter Søgaard Rasmussen Rasmussen, Peter Søgaard Projektstuderende 20032163@post.au.dk
Matilde  Saura-Múzquiz Saura-Múzquiz, Matilde Ph.d.-studerende, del B msaura@chem.au.dk 1511-330 87 15 53 67
Priyank  Shyam Shyam, Priyank Specialestuderende priyank.shyam@post.au.dk
Marianne  Sommer Sommer, Marianne Sekretær sommer@chem.au.dk 1511-216 21 18 63 93
billede mangler Tang, Hao Ph.d.-studerende, del A hao@inano.au.dk 1511-330

Send en mail til Uorganisk kemi - Energikonverterende materialer (Mogens Christensen)