Aarhus University

Afdeling Institut for Kemi: Afdeling

Staff    Research groups    Find person    Log in   



Uorganisk afdeling (Bo Iversen, Torben Jensen, Henrik Birkedal, Jacob Overgaard, Mogens Christensen,


Navn

Stilling

Email

Kontor

Telefon

Bo  Richter Richter, Bo AC TAP teknisk richter@chem.au.dk 1511-324 87 15 53 69
Martin  Roelsgaard Roelsgaard, Martin Ph.d.-studerende, del A m.roelsgaard@chem.au.dk 1514-117
Matilde  Saura-M˙zquiz Saura-M˙zquiz, Matilde Ph.d.-studerende, del B msaura@chem.au.dk 1511-330 87 15 53 67
Drew  Sheppard Sheppard, Drew Guest Researcher 1511-321
Priyank  Shyam Shyam, Priyank Specialestuderende priyank.shyam@post.au.dk
Samera  Siddiqui Siddiqui, Samera Postdoc s.siddiqui@inano.au.dk 1592-320 87 15 66 57
Mattia  Sist Sist, Mattia Postdoc mattia.sist@inano.au.dk 1514-115
Sanna  Sommer Sommer, Sanna Ph.d.-studerende, del B sanna@chem.au.dk 1514-117
Lirong  Song Song, Lirong Ph.d.-studerende, del B lirongsong@chem.au.dk 1514-115
Bjarke  Svane Svane, Bjarke Ph.d.-studerende, del A 201205447@post.au.dk
billede mangler S°ndergaard-Pedersen, Frederik Munkholm Ph.d.-studerende, del A frederik@chem.au.dk
billede mangler Tang, Hao Ph.d.-studerende, del A hao@inano.au.dk 1511-330
Andreas Munch Thiel Thiel, Andreas Munch Bachelorstuderende 201405477@post.au.dk
Maja KrŘger Thomsen Thomsen, Maja KrŘger Postdoc maja@chem.au.dk 1514-117
Peter Skj°tt Thorup Thorup, Peter Skj°tt Bachelorstuderende pst@chem.au.dk
billede mangler Tolborg, Kasper Ph.d.-studerende, del A tolborg@chem.au.dk 1514-115
Laura  Wollesen Wollesen, Laura Bachelorstuderende 201408386@post.au.dk

Send en mail til Uorganisk afdeling (Bo Iversen, Torben Jensen, Henrik Birkedal, Jacob Overgaard, Mogens Christensen,