Aarhus University

Afdeling Institut for Kemi: Afdeling

Staff    Research groups    Find person    Log in   



Uorganisk kemi – Energibærende Materialer (Torben Jensen)


Navn

Stilling

Email

Kontor

Telefon

billede mangler Andreasen, Jacob Ginnerup Bachelorstuderende
Elisabeth  Borg Borg, Elisabeth Ph.d.-studerende, del B egrube@inano.au.dk 1510-410 87 15 63 57
SeyedHossein  Payandeh GharibDoust GharibDoust, SeyedHossein Payandeh Ph.d.-studerende, del B hossein.payandeh@inano.au.dk 1510-410
billede mangler Ghorwal, Mohammed Shaiq Specialestuderende mohammed.shaiq.ghorwal@post.au.dk
Jakob  Grinderslev Grinderslev, Jakob Ph.d.-studerende, del A jakobg@inano.au.dk
Priscilla   Huen Huen , Priscilla Ph.d.-studerende, del B priscilla.huen@inano.au.dk 1510-410
Anders  Svarre jakobsen jakobsen, Anders Svarre Specialestuderende 201205758@post.au.dk
Steffen Riis Højbjerg Jensen Jensen, Steffen Riis Højbjerg Ph.d.-studerende, del B steffenrhjensen@inano.au.dk 1510-410 87 15 63 57
Torben René Jensen Jensen, Torben René Professor MSO trj@chem.au.dk 1512-316 87 15 59 39
Mathias  Jørgensen Jørgensen, Mathias Ph.d.-studerende, del A mathias.j@inano.au.dk 1510-410
Laiyang  Li Li, Laiyang Ph.d.-studerende, del A
Kasper Trans Møller Møller, Kasper Trans Ph.d.-studerende, del B kaspertm@inano.au.dk 1510-410 23 36 88 19
billede mangler Peru, Filippo Guest Researcher
Bo  Richter Richter, Bo AC TAP teknisk richter@chem.au.dk 1511-324 87 15 53 69
Drew  Sheppard Sheppard, Drew Guest Researcher 1511-321
Marianne  Sommer Sommer, Marianne Sekretær sommer@chem.au.dk 1511-216 21 18 63 93
Yigang  Yan Yan, Yigang Postdoc yigang.yan@inano.au.dk 1510-410

Send en mail til Uorganisk kemi – Energibærende Materialer (Torben Jensen)