Aarhus University

Afdeling Institut for Kemi: Afdeling

Staff    Research groups    Find person    Log in   



Teoretisk kemi - qLEAP (Poul Jørgensen/Jeppe Olsen)


Navn

Stilling

Email

Kontor

Telefon

Tilmann  Bodenstein Bodenstein, Tilmann Postdoc tilmann@chem.au.dk 1513-431
Lene Nagstrup Conley Conley, Lene Nagstrup AC TAP - administrativ lconley@chem.au.dk 1511-216 21 13 35 22
Ian Heide Godtliebsen Godtliebsen, Ian Heide AC TAP teknisk ian@chem.au.dk 1513-426 51 25 08 10
Poul  Jørgensen Jørgensen, Poul Professor pou@chem.au.dk 1513-428 22 25 03 47
billede mangler Kähler, Sven Ph.d.-studerende, del B s.kahler@chem.au.dk 1513-429 51 25 04 80
billede mangler Lestrange, Patrick Guest Researcher plestran@uw.edu 1513-431
Jan  Erik Linderberg Linderberg, Jan Erik Professor emeritus jan@chem.au.dk 3120-107 93 50 84 45
Andreas  Nyvang Nyvang, Andreas Ph.d.-studerende, del A nyvang@chem.au.dk 1513-429 51 25 04 80
Jeppe  Olsen Olsen, Jeppe Professor jeppe@chem.au.dk 1513-432 23 38 24 35

Send en mail til Teoretisk kemi - qLEAP (Poul Jørgensen/Jeppe Olsen)