Aarhus University

Afdeling Institut for Kemi: Afdeling

Staff    Research groups    Find person    Log in   



Organisk kemi - Medicinsk Polymerkemi (gr. 108) (Alex Zelikin)


Navn

Stilling

Email

Kontor

Telefon

Maria Berggren Carlsen Carlsen, Maria Berggren Specialestuderende 201304010@post.au.dk
Sheiliza  Carmali Carmali, Sheiliza Postdoc scarmali@chem.au.dk 1511-225
Anne Sofie  Fruergaard Fruergaard, Anne Sofie Specialestuderende
Sara Dam Kobberø Kobberø, Sara Dam Videnskabelig assistent sdk@chem.au.dk
billede mangler Kumar, Vipin Postdoc vkumar@inano.au.dk 1512-227
Kaja Borup Løvschall Løvschall, Kaja Borup Ph.d.-studerende, del B kbl@chem.au.dk 1512-227
Pere Monge Marcet Marcet, Pere Monge Ph.d.-studerende, del A pmonge@chem.au.dk 1512-225
Signe Maria Nielsen Nielsen, Signe Maria Postdoc smni@chem.au.dk 1592-216
Morten Tobias Jarlstad Olesen Olesen, Morten Tobias Jarlstad Ph.d.-studerende, del B morten.jarlstad@inano.au.dk 1512-225
Søren Lykke Pedersen Pedersen, Søren Lykke Ph.d.-studerende, del B sorenlp@chem.au.dk 1512-227
Camilla Frich Riber Riber, Camilla Frich Ph.d.-studerende, del B cfr@chem.au.dk 1512-227
Andrey  Romanyuk Romanyuk, Andrey Postdoc andrey.v.romanyuk@chem.au.dk 1512-227
Thanh Tung Truong Truong, Thanh Tung Postdoc tung@chem.au.dk 1512-225
Anne  Tvilum Tvilum, Anne Specialestuderende
Cécile  Vigier-Carrière Vigier-Carrière, Cécile Postdoc cecile.vigier-carriere@chem.au.dk 1512-225
Raoul  Walther Walther, Raoul Ph.d.-studerende, del B walther@chem.au.dk 1512-225
Anna Kaastrup Winther Winther, Anna Kaastrup Ph.d.-studerende, del B annawinther@chem.au.dk 1512-225
Alexander N. Zelikin Zelikin, Alexander N. Lektor zelikin@chem.au.dk 1512-421 23 29 79 86

Send en mail til Organisk kemi - Medicinsk Polymerkemi (gr. 108) (Alex Zelikin)