Aarhus University

Afdeling Institut for Kemi: Afdeling

Staff    Research groups    Find person    Log in   



Organisk kemi - Organisk Syntesekemi (gr. 107) (Troels Skrydstrup)


Navn

Stilling

Email

Kontor

Telefon

Anton H Andersen Andersen, Anton H Projektstuderende 1590-344 87 15 67 59
Katrine  Domino Domino, Katrine Ph.d.-studerende, del B domino@inano.au.dk 1590-350
Aske  Skyum Donslund Donslund , Aske Skyum Ph.d.-studerende, del A skyum@inano.au.dk 1590-352
billede mangler Gaardbo, Cecilie Projektstuderende 1590-350
Oliver Raae Gedde Gedde, Oliver Raae Projektstuderende barko@alkymia.dk 1590-344 87 15 67 58
Steffan Kvist Kristensen Kristensen , Steffan Kvist Ph.d.-studerende, del B skk@chem.au.dk 1590-346 87 15 67 59
billede mangler Kumke, Jakob Specialestuderende 201303793@post.au.dk 1590-348 27 15 67 61
Simon Lykke Roest Laursen Laursen, Simon Lykke Roest Ph.d.-studerende, del B Laursen@inano.au.dk 1590-352 87 15 67 59
Matteo  Miola Miola, Matteo Ph.d.-studerende, del B matteo.miola@inano.au.dk 1590-348 87 15 59 43
Karoline Thorum Neumann Neumann, Karoline Thorum Postdoc ktn89@chem.au.dk 1590-350 87 15 67 59
Dennis Ulsøe Nielsen Nielsen, Dennis Ulsøe Postdoc Dun@chem.au.dk 1590-348 87 15 67 61
billede mangler Pedersen, Simon Steffen Ph.d.-studerende, del A ssp@inano.au.dk 1590-352
Anne Katrine Ravn Ravn, Anne Katrine Ph.d.-studerende, del B akr@inano.au.dk 1590-350
Magnus Haugaard Rønne Rønne, Magnus Haugaard Ph.d.-studerende, del B mhr@inano.au.dk 1590-346 87 15 59 47
Troels  Skrydstrup Skrydstrup, Troels Professor ts@chem.au.dk 1590-342 87 15 67 57
billede mangler Tuborg, Maria Projektstuderende 1590-352
billede mangler Wahlqvist, Benjamin A. Specialestuderende 1590-346
Hongfei  Yin Yin, Hongfei Postdoc hongfei@inano.au.dk 1590-346 87 15 67 59

Send en mail til Organisk kemi - Organisk Syntesekemi (gr. 107) (Troels Skrydstrup)