Aarhus University

Afdeling Institut for Kemi: Afdeling

Staff    Research groups    Find person    Log in   



Organisk kemi - Organisk Syntesekemi (gr. 107) (Troels Skrydstrup)


Navn

Stilling

Email

Kontor

Telefon

Thomas Leegaard Andersen Andersen, Thomas Leegaard Postdoc leegaard@inano.au.dk 1590-348 87 15 67 61
billede mangler Bach , Mathias Flinker Projektstuderende 201205554@post.au.dk
Signe Munk Begtrup Begtrup, Signe Munk Specialestuderende begtrup@chem.au.dk 1590-352
billede mangler Domino, Katrine Ph.d.-studerende, del A domino@inano.au.dk 1590-348
billede mangler Donslund , Aske Skyum Ph.d.-studerende, del A skyum@inano.au.dk
billede mangler Hansen, Birgitte Bork Specialestuderende 20107547@post.au.dk 1590-346
billede mangler Hedegaard , Simon Sand Projektstuderende 201205755@post.au.dk
billede mangler Huang , Yuxing Postdoc y.huang@inano.au.dk 1590-352
Mikkel Troldtoft Jensen Jensen, Mikkel Troldtoft Postdoc troldtoft@au.dk 1590-352 87 15 67 63
billede mangler Juhl , Rene Projektstuderende 201202775@post.au.dk
billede mangler Juhl, Martin Specialestuderende 20103979@post.au.dk 1590-346
Steffan Kvist Kristensen Kristensen , Steffan Kvist Postdoc skk@chem.au.dk 1590-346 87 15 67 59
Simon Lykke Roest Laursen Laursen, Simon Lykke Roest Ph.d.-studerende, del B Laursen@inano.au.dk 1590-352 87 15 67 59
Zhong  Lian Lian, Zhong Postdoc zlian@inano.au.dk 1590-348 81 90 01 81
billede mangler Mogensen , Nicolai Projektstuderende 201205560@post.au.dk
Karoline Thorum Neumann Neumann, Karoline Thorum Postdoc ktn89@chem.au.dk 1590-330 87 15 67 59
billede mangler Nielsen, Dennis Ulsøe Postdoc Dun@chem.au.dk 1590-348 87 15 67 61
billede mangler Ravn, Anne Katrine Ph.d.-studerende, del A akr@inano.au.dk Nanohuset uspecifik
Ali  Shahrokhtash Shahrokhtash , Ali Specialestuderende 201405380@post.au.dk Nanohuset uspecifik
Troels  Skrydstrup Skrydstrup, Troels Professor ts@chem.au.dk 1590-342 87 15 67 57
Hongfei  Yin Yin, Hongfei Postdoc hongfei@inano.au.dk 1590-346 87 15 67 59
billede mangler Yu, Xin Postdoc 1590-350

Send en mail til Organisk kemi - Organisk Syntesekemi (gr. 107) (Troels Skrydstrup)